rok 2013/14

Soutěže

Zeměpisná olympiáda

Přírodovědný klokan

Biologická olympiáda

Výsledky školního kola BiO:

Výsledky školního kola biologické olympiády 2013-2014 – prvních pět postoupilo na laboratorní práce

Kat. D :                       1. Gärtnerová Jana                38 b.

                                   2. Müllerová Julie                  36 b.

                                   3. Prokopová Eliška              35,5 b.

                                   4. Ponikelská Eliška             34,5 b.

                                   5. Daneš Karel                      34 b.

                                   6. Pacák Martin                     32 b.

                                   7. Forstová Kateřina               31,5 b.

                                   8. Kýr Michal                         30,5 b.

                                   9. Kabátek Aleš                     30 b.

                                   10.Tvrzník Martin                    29,5 b.

                                         Šámal Jaroslav                

                                   11. Trejtnarová Barbora            29 b.

                                   12. Boháček Pavel                  28,5 b.

                                   13. Šenberková Kateřina          26,5 b.

                                   14. Vodnárek Jan                     26 b.

                                   15. Pavlů Marek                       25,5 b.

                                          Rybář Tomáš

                                          Medunová Marie

                                   16. Čermák Roman                  23,5 b.

                                   17. Malý Ondřej                       23 b.

                                         Matěcha Jaroslav            

                                   18. Kilar Miroslav                      21,5 b.

                                    19. Štěpán Jakub                   16 b.              

 

CELKOVÉ VÝSLEVÝSLEDKY PO LABORATORNÍCH PRACECH:

  1. Daneš Karel                    52 b.
  2. Ponikelská Eliška            50,5 b.
  3. Gärtnerová Jana             50 b.
  4. Müllerová Julie               45,5 b.
  5. Prokopová Eliška            39,5 b.

První tři postupují do okresního kola!

Všem děkuji za účast.

 

Kat. C :                 1. Třešňáková Pavlína                    45,5 b.

                               2. Horáčková Karolína                  43 b.

                               3. Holinský Filip                          39 b.

                               4. Wernerová Nikola                    36,5 b.

                               5. Chvalina Daniel                        35 b.

                               6. Mráček Adam                          33,5 b.

                               7. Kančiová Barbora                      31,5 b.

 

CELKOVÉ VÝSLEVÝSLEDKY PO LABORATORNÍCH PRACECH:

  1. Třešňáková Pavlína                        61,5 b.
  2. Horáčková Karolína                        59 b.
  3. Holinský Filip                                  55,5 b.
  4. Chvalina Daniel                              49,5 b.
  5. Wernerová Nikola                           39,5 b.

První tři postupují do okresního kola!

Všem děkuji za účast.

Příprava na školní kolo BiO

Letošní téma : Světlo a barvy v přírodě

Školní kolo BiO se v tomto školním roce bude konat na konci ledna. Tentokrát nebudou jeho součástí

žádná předkola, ale 5 žáků z každé kategorie, kteří nejlépe zodpoví test a "poznávačku"  postoupí do dalšího

kola - laboratrních prací. 3 nejlepší postoupí do okresního kola. Na školní kolo se můžete připravit sami

s pomocí oficiálních dokumentů, které jsou zde přiloženy.

seznam_přírodnin 2013.pdf (314571)

doporučená_literatura 2013.pdf (51720)

studijní_text_2013.pdf (7379032)

V rámci hodin informatiky  žáci připravili fotogalerii některých přírodnin, kterou můžete využít pro přípravu na olympiádu.Tento soubor je k dispozici u paní učitelky Škodové, můžete si přijít s flah-diskem a zkopírovat si ho.

 

Matematická olympiáda

Zadání nového ročníku: letakz_13-14.pdf (121,9 kB)

Archimediáda

Fyzikální soutěž pro žáky 7. ročníku: Kategorie_G_zadani_bez_obrazku_13-14.pdf (64,9 kB)

Fyzikální olympiáda

Kategorie F pro 7. ročník, kategorie E pro 8. a 9. ročník: Kategorie_E,_F_zadani_bez_obrazku_13-14.pdf (103,4 kB)

Kategorie_E,_F,_G_zadani_s_obrazky_13-14.pdf (2,6 MB)

Bobřík informatiky