Seznam přijatých žáků do 1. ročníku

Přijatí žáci pro školní rok 2017/2018

Pozvánka na schůzku pro rodiče budoucích žáků prvních tříd - Schůzka pro rodiče.docx (15121)  

Aktuality

Návštěva knihovny

11.06.2017 23:15

V úterý 6. 6. jsme s prvňáčky opět navštívili místní knihovnu. Podívali jsme se na výstavu obrázků, které děti malovaly ve školní družině s Kačkou. Byly to ilustrace ke knížce Povídání o pejskovi a kočičce od J. Čapka a dětem se opravdu moc povedly. Potom nám paní knihovnice Alenka Tvrzníková přečetla veselou pohádku o pečení dortu k narozeninám. Dále děti hledaly v bludišti pro kuchaře upečený dort a také samy narozeninový dort nakreslily. Ve zbylém čase děti hádaly hádanky a někteří zdatnější čtenáři nám také předčítali. Čas strávený v knihovně nám opět utekl jako voda a my děkujeme paní A. Tvrzníkové, že si pro nás připravila pěkný program. Už se těšíme na další návštěvu!

Mgr. Kateřina Řídká ( třídní učitelka 1. A )

FOTO ZDE:

Předávání řidičských průkazů pro cyklisty

11.06.2017 21:10

V pátek 9. června jsme na pozvání paní prap. Denisy Jandusové navštívili policejní služebnu v Českém Dubě. Děti si prohlédly vybavení služebny, vyzkoušely si různé pomůcky policistů (neprůstřelná vesta je opravdu těžká) a prohlédly si policejní automobil. Ale hlavním důvodem návštěvy bylo předání řidičských průkazů. Řidičské průkazy dostali všichni čtvrťáci!!!! K průkazům dostali dárky, mimo jiné velmi pěkný baťůžek. Moc děkujeme za finanční dar panu Petru Horovi ze Starého Dubu. 

MiIena Charvátová, třídní učitelka IV. B
 

V. A Den dětí

07.06.2017 22:38

STOPOVANÁ A OPÉKÁNÍ BUŘTŮ

Nejprve jsme šli do třídy a rozdělili jsme se do skupin. Vyrazili jsme na stopovanou, která vedla kolem Českého Dubu. Plnili jsme různé úkoly, skládali puzzle, nosili raněného. Na konci jsme hledali poklad, který našla Ema. Poté jsme šli do Malého Dubu a opékali buřty. Moc nás to bavilo. Ostatní foto ZDE.

napsali: Ema, Markéta, Radim V. A

 

V. A v IQlandii

07.06.2017 22:06

Z Českého Dubu jsme jeli linkovým autobusem do Liberce do IQlandie. Pracovali jsme s mikroskopem a zapisovali do pracovního sešitu. popisovali jsme části mikroskopu, vyráběli si mikroskop z mobilu, pod mikroskopem jsme zkoumali oko mouchy a buňky cibule. Výlet se nám moc líbil. Další foto ZDE.

Markéta, Vláďa, Vendulka, Kuba V. A

Pohádkový park

06.06.2017 12:55

Žáci devátého ročníku připravili 6. června pro děti mateřské školky ke Dni dětí Pohádkový park. Děti plnily pohádkové úkoly u klaunů, siláků. čertů i loupežníků, setkaly se i s Bořkem stavitelem, Patem a Matem a Broukem Pytlíkem. Procházka parkem se všem líbila i díky krásnému počasí.

Mgr. Kateřina Kotrbatá, třídní učitelka 9.B

Putování za sv. Jánem

05.06.2017 19:15

My všichni ze 2. A jsme oslavili Den dětí sportovně a vyrazili jsme na pěší výlet za svatým Jánem. Svatý Jan nás provázel po celou dobu, protože pro nás měl po trase 10 úkolů. U sloupu sv. Jána jsme si vyslechli pověst, zahráli několik her, natrhali kytičku pro sv. Jána a také posvačili. A v přírodě tak chutná!

Putování krásnou jarní přírodou bylo pohodové a dopoledne nám krásně uteklo. V cíli jsme dokonce našli poklad a odnesli jsme si mnoho hezkých vzpomínek.  Také bych ráda poděkovala mamince Bartošové, která nám poslala energii sbalenou na cesty:-) - plnou krabici sušenek a také mamince Havelkové, která myslela na naše zdraví a koupila nám repelent proti klíšťatům. 

Foto se prohlédněte ZDE.

Mgr. Helena Knoblochová (tř. učitelka 2. A)

Exkurze v autoservisu

05.06.2017 15:44

Ve čtvrtek 1. června 2017 měli chlapci a také dvě děvčata z osmých tříd možnost prohlédnout si vybavení a technická zařízení autoservisu pana Aleše Kabátka. Chlapci pozorovali odborné práce při opravě automobilů a zhlédli průběh diagnostiky geometrie kol. Při práci jsme zastihli i naše bývalé žáky. Exkurze pořádáme s cílem seznámit chlace, ale i dívky s technickými obory a představit jim náplň jednotlivých profesí v rámci přípravy na volbu povolání. Děkujeme touto cestou panu Aleši Kabátkovi za velmi vstřícný přístup a omlouváme se za zdržování od práce, ale pro chlapce má takové poznání profesí zblízka nenahraditelný význam.

PaedDr. Pavla Pižlová (kariérový poradce)

Poslední sběr recyklovatelných surovin.

05.06.2017 14:54

Poslední EKO-sběr (sběr recyklovatelných surovin) v tomto školním roce se koná v pátek 9. 6. 2017 před vyučováním. Děkujeme všem aktivním dětem a jejich rodičům, že jim není příroda lhostejná a pomáhají třídit domácí odpad. Drobné odměny Vás čekají jako obvykle při vysvědčení.

Mgr. H. Knoblochová a Mgr. M. Růžičková (koordinátorky eko sběru)

Dětský den čtvrťáků

02.06.2017 12:33

Dne 2. 6. jsme šli na koupaliště v Českém Dubu. Bylo tam s námi i béčko. Hráli jsme přehazku a vybiku. Potom jsme hráli různé hry. První jsme hráli Obchod s obuví, kdy jsme si museli všichni najít z hromady svoje boty a celá třída se musela co nejrychleji obout. Další byly veslařské závody, tam jsme si pěkně natrénovali břišní svaly. Pak nám paní učitelky dali štamprdle a přelévali jsme vodu z jedné nádoby do druhé. Nejvíc jsme se polili při další podobné hře, kdy jsme přelévali vodu z velkých kelímků přes hlavu kamarádovi za námi. Skoro všichni jsme byli mokří. Naštěstí bylo krásně, tak to ani nevadilo. Nakonec jmse dostali bonbóny a byli jsme šťastní. Šli jsme do školy a to byl konec našeho skvělého dětského dnu. Další fotky si prohlédněte ZDE.

Kačka Kabátková a Julinka Knoblochová, IV.A

Průkaz cyklisty

02.06.2017 12:11

Čtvrťáci oslavili Den dětí zkouškami. Celý rok jsme se seznamovali s pravidly silničního provozu, trénovali jsme testy s dopravní tematikou a poslední měsíc jsme pilně trénovali na dopravním hřišti. Ve čtvrtek přišla paní Denisa Jandusová z Policie ČR, zadala dětem nejprve testy, a pak jí na dopravním hřišti předvedli jízdu zručnosti. Všichni čtvrťáci byli úspěšní a získali Průkaz cyklisty! Doufám, že získané znalosti a dovednosti využijí při svých cyklistických výletech a vrátí se vždy bez nehody domů.

Mgr. Martina Růžičková, tř. uč. IV.A

Foto ZDE.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Sponzoři:

Projekt Matematický Dubák je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

Projekty: