Seznam přijatých žáků do 1. ročníku

Přijatí žáci pro školní rok 2017/2018

Pozvánka na schůzku pro rodiče budoucích žáků prvních tříd - Schůzka pro rodiče.docx (15121)  

Aktuality

V. A v IQlandii

07.06.2017 22:06

Z Českého Dubu jsme jeli linkovým autobusem do Liberce do IQlandie. Pracovali jsme s mikroskopem a zapisovali do pracovního sešitu. popisovali jsme části mikroskopu, vyráběli si mikroskop z mobilu, pod mikroskopem jsme zkoumali oko mouchy a buňky cibule. Výlet se nám moc líbil. Další foto ZDE.

Markéta, Vláďa, Vendulka, Kuba V. A

Pohádkový park

06.06.2017 12:55

Žáci devátého ročníku připravili 6. června pro děti mateřské školky ke Dni dětí Pohádkový park. Děti plnily pohádkové úkoly u klaunů, siláků. čertů i loupežníků, setkaly se i s Bořkem stavitelem, Patem a Matem a Broukem Pytlíkem. Procházka parkem se všem líbila i díky krásnému počasí.

Mgr. Kateřina Kotrbatá, třídní učitelka 9.B

Putování za sv. Jánem

05.06.2017 19:15

My všichni ze 2. A jsme oslavili Den dětí sportovně a vyrazili jsme na pěší výlet za svatým Jánem. Svatý Jan nás provázel po celou dobu, protože pro nás měl po trase 10 úkolů. U sloupu sv. Jána jsme si vyslechli pověst, zahráli několik her, natrhali kytičku pro sv. Jána a také posvačili. A v přírodě tak chutná!

Putování krásnou jarní přírodou bylo pohodové a dopoledne nám krásně uteklo. V cíli jsme dokonce našli poklad a odnesli jsme si mnoho hezkých vzpomínek.  Také bych ráda poděkovala mamince Bartošové, která nám poslala energii sbalenou na cesty:-) - plnou krabici sušenek a také mamince Havelkové, která myslela na naše zdraví a koupila nám repelent proti klíšťatům. 

Foto se prohlédněte ZDE.

Mgr. Helena Knoblochová (tř. učitelka 2. A)

Exkurze v autoservisu

05.06.2017 15:44

Ve čtvrtek 1. června 2017 měli chlapci a také dvě děvčata z osmých tříd možnost prohlédnout si vybavení a technická zařízení autoservisu pana Aleše Kabátka. Chlapci pozorovali odborné práce při opravě automobilů a zhlédli průběh diagnostiky geometrie kol. Při práci jsme zastihli i naše bývalé žáky. Exkurze pořádáme s cílem seznámit chlace, ale i dívky s technickými obory a představit jim náplň jednotlivých profesí v rámci přípravy na volbu povolání. Děkujeme touto cestou panu Aleši Kabátkovi za velmi vstřícný přístup a omlouváme se za zdržování od práce, ale pro chlapce má takové poznání profesí zblízka nenahraditelný význam.

PaedDr. Pavla Pižlová (kariérový poradce)

Poslední sběr recyklovatelných surovin.

05.06.2017 14:54

Poslední EKO-sběr (sběr recyklovatelných surovin) v tomto školním roce se koná v pátek 9. 6. 2017 před vyučováním. Děkujeme všem aktivním dětem a jejich rodičům, že jim není příroda lhostejná a pomáhají třídit domácí odpad. Drobné odměny Vás čekají jako obvykle při vysvědčení.

Mgr. H. Knoblochová a Mgr. M. Růžičková (koordinátorky eko sběru)

Dětský den čtvrťáků

02.06.2017 12:33

Dne 2. 6. jsme šli na koupaliště v Českém Dubu. Bylo tam s námi i béčko. Hráli jsme přehazku a vybiku. Potom jsme hráli různé hry. První jsme hráli Obchod s obuví, kdy jsme si museli všichni najít z hromady svoje boty a celá třída se musela co nejrychleji obout. Další byly veslařské závody, tam jsme si pěkně natrénovali břišní svaly. Pak nám paní učitelky dali štamprdle a přelévali jsme vodu z jedné nádoby do druhé. Nejvíc jsme se polili při další podobné hře, kdy jsme přelévali vodu z velkých kelímků přes hlavu kamarádovi za námi. Skoro všichni jsme byli mokří. Naštěstí bylo krásně, tak to ani nevadilo. Nakonec jmse dostali bonbóny a byli jsme šťastní. Šli jsme do školy a to byl konec našeho skvělého dětského dnu. Další fotky si prohlédněte ZDE.

Kačka Kabátková a Julinka Knoblochová, IV.A

Průkaz cyklisty

02.06.2017 12:11

Čtvrťáci oslavili Den dětí zkouškami. Celý rok jsme se seznamovali s pravidly silničního provozu, trénovali jsme testy s dopravní tematikou a poslední měsíc jsme pilně trénovali na dopravním hřišti. Ve čtvrtek přišla paní Denisa Jandusová z Policie ČR, zadala dětem nejprve testy, a pak jí na dopravním hřišti předvedli jízdu zručnosti. Všichni čtvrťáci byli úspěšní a získali Průkaz cyklisty! Doufám, že získané znalosti a dovednosti využijí při svých cyklistických výletech a vrátí se vždy bez nehody domů.

Mgr. Martina Růžičková, tř. uč. IV.A

Foto ZDE.

Čtvrťáci na výletě

02.06.2017 11:41

V úterý 30. 5. v půl osmé jsme odjeli autobusem pod horu Říp. Když jsme se zastavili, šli jsme na Říp. Byl to velmi prudký kopec nahoru a bylo tam hrozný vedro. Každou chvilku jsme si dali svačinu a pití. Nahoře jsme si chvíli odpočinuli a nakoupili. Co jsme si koupili, to jsme snědli, a pak jsme se šli podívat na Rotundu sv. Jiří. Pak jsme jeli do Mělníku. Prošli jsme si město, podívali jsme se na soutok Labe s Vltavou. S panem průvodcem jsme šli do podzemí a viděli jsme tam asi 50 metrů hlubokou studnu. Když jsme vylezli, měli jsme rozchod a šli jsme si něco koupit. 

Evelína Kováčová, Mája Blahovcová, Anetka Honzejková IV. A

Počasí nám přálo, děti byly hodné, prostě výlet se nám vydařil! Další foto si můžete prohlédnout ZDE.

Mgr. Martina Růžičková, tř. uč. IV. A

 

Olympiáda mládeže

31.05.2017 08:48

Reprezentanti školy ze 6. a 7. tříd se zúčastnili atletického závodu Olympiáda mládeže. Jednotliví závodníci rozhodně neudělali ostudu, bohužel ale na stupně vítězů těsně nedosáhli. Vyjímku představoval opět Martin Plummer, který v běhu na 800 m doběhl první, a získal tak zlatou medaili. 

Gratulujeme. 

Foto

Výsledky

Mgr. Matěj Hodač (učitel tělesné výchovy)

Sběr papíru

30.05.2017 10:14

29.5. propběhl poslední sběr papíru v tomto školním roce. V roce 2016/17 jsme celkem od žáků vybrali 24 646 kg. Samozřejmě jsme  odevzdali i veškerý odpadní papír ze školy a ze školní jídelny.Všem, kteří se zúčastnili sběru děkuji. Velký dík patří i hochům, kteří mi pomáhají papír vybírat a všem žákům, kteří pomohli při nakládání na kontejner.

Pořadí tříd je uvedené v sekci Aktivity.

Mgr. Dana Škodová (koordnátor sběru)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Sponzoři:

Projekt Matematický Dubák je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

Projekty: