Výlet na Karlštejn

23.05.2017 19:43

Tentokrát výlet okomentovali žáci:

" Líbil se mi celý výlet, ale nejlepší pro mně bylo, když jsme si na Karlštejnu s Petrem vždycky našli krb a sedli si do něj. Pak mně taky bavila hra s kolíčky. Nebo na zpáteční cestě, když se Míša Kovářováhádala s Kubou Bartošem. Sranda byla, když v muzeu voskových figurín Vašek vybafl na Tinu a jí spadl mobil, ale bylo mi jí líto. Líbilo se mi i v lomech. Byl to moc hezký výlet." 

"Překvapilo mě, jak moc se mi líbilo na Karlštejně a jak jsem si to tam užila. Ze začátku jsem nebyla úplně nadšená z toho, že s námi jela druhá třída, ale nakonec jsem za to byla moc ráda a bylo to fajn. Skoro celý den jsme šlapali na sluníčku, ale díky mým spolužákům ani tohle nebyla nuda. Pohled na lom Velká Amerika byl krásný a jsem ráda, že jsem ho viděla. Výlet byl moc super." 

 

"Výlet se mi líbil hlavně proto, že po celý výlet panovala dobrá atmosféra a nebyly žádné problémy. Hrad Karlštejn splnil moje očekávání. Viděli jsme korunovační klenoty a taky postel, ve které spal Karel IV. Navštívili jsme i muzeum figurín historických osob a taky zrcadlové kino. Poté jsme šli pěší túru5 kmna lomy Malá a Velká Amerika, které mě zaujaly nejvíce a to svojí přírodou a romantikou." 

 

"Nejlepší z celého výletu byl ten konec a taky hned to, co bylo po zámku, jak jsem vystrašil Tinu a jak jí spadnul mobil." 

 

"Nejlepší byl lom Velká Amerika. Vtipný bylo, že se 6 lidí ztratilo v lese. Nudný byl Karlštejn pro mně. Nejhorší bylo počasí 35°C. Když jsem přijel domů, všiml jsem si, že mám na levé noze klíště. Jízda autobusem byla nepříjemná, protože někdy nefungovala klimatizace."

 

"Nemuseli jsme být ve škole. Moc se mi nelíbilo, že bylo vedro. Bylo to lepší, než sedět ve škole. Šel bych ještě jednou, ale kdyby nebylo takové vedro."

 

"Výlet na Karlštejn se mi celkem líbil, ale na Karštejně toho moc nebylo, čekala jsem víc.Cesta na Malou a Velkou Ameriku byla pěkná, ale bylo hrozný vedro. Po dni výletu jsme měli taneční soutěž a já málem odpadla. Stejně nejvíc se mi lbila cesta autobusem."

Fotografie  ZDE.