1. stupeň

Úspěchy žáků 1. stupně:

Školní rok 2015/2016

Krajské finále Atletického trojboje všestrannosti - Turnov

Reprezentují: Ondra Rybář (3.B), Lukáš Kotva (5. A)

Více fotek ZDE.

Okresní finále ve fotbalu - McDonald´s cup - 3. místo v okrese Liberec

Okresní finále ve vybíjené - 2. místo (z celkem 28 škol okresu Liberec)

Školní rok 2014/2015

Základní kolo ve florbalu - 1. místo a postup do semifinále

(Místo konání: ZŠ Dobiášova, další soupeři - ZŠ Doctrina, ZŠ Osečná, ZŠ Lužická)

Základní kolo ve vybíjené - 1. místo a postup do semifinále

(Místo konání: ZŠ Broumovská, další soupeři: ZŠ Ještědká, odstoupily ZŠ Harcov, ZŠ Kobyly)

McDonald´s cup 2014

V letošním roce se nám podařilo probojovat až do FINÁLE okresu Liberec. Tam jsme skončili na vynikajícím 4. místě z původně 30 přihlášených škol. Finále se konalo ve Vratislavicích a našimi soupeři byly týmy z libereckých škol: ZŠ Ještědská, Vrchlického a Doctrina. Kluky čekalo malé občerstvení od McDonalds, diplom, trička a magnety. Užili jsme si i cestu vlakem a někteří to v Dubě zakončili zmrzlinovou tečkou.

Hráči: 3.ročník - Toni Makowski, Jindra Třešňák, Kuba Švarc, Adam Topinka. 4. ročník - Vojta Třešňák, Jura Jakym. 5. ročník - Pavel Dostál, Martin Cimrman a Vojta Mrkvička.

FLORBAL - semifinále 2014

Ve čtvrtek 20. 2. 2014 jsme se zúčastnili semifinálového kola v Liberci na ZŠ Ještědská. S týmem ze Stráže n.N. jsme jen těsně prohráli 1:2. Tým ze ZŠ Ještědská byl bohužel ještě větší soupeř (prohra 2:10). Do finále tedy nepostupujeme, ale určitě jsme načerpali dobré zkušenosti do dalších let.

FLORBAL - 4. - 5. ročníků

V úterý 28. 1. 2014 se tým chlapců ze 4. a 5. tříd zúčastnil 1. kola florbalového turnaje na ZŠ Lesní v Liberci. V prvním utkání nás doslova "rozdrtili" florbalisti ze ZŠ Lesní (17:2), ve druhém utkání jsme o jeden gól porazili ZŠ Oblačná (5:4). V základní A skupině jsme tedy skončili na pěkném druhém místě a postupujeme tak do semifinále, které se bude konat v únoru.

Máme šampiona

Ve dnech 11. - 17. 11. 2013 v Centru Babylon probíhala soutěž World Championship WADF Babylon - Latinofestival Urban Street Dance - MS, ME a Světový pohár.  Mezi mnohými zúčastněnými byl i náš Víťa Vondruška ze II. B, který přivezl 2 zlaté a 1 stříbrnou medaili. Máme velikou radost a Víťo, gratulujeme, jsi borec!

Atletický trojboj Liberec

Tony Makowski    1. místo

Atletický trojboj Turnov - krajské kolo

Tony Makowski   4. místo

Okrskové kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup.

1. místo

Tým tvoří : 3. třída: Vojtěch Třešňák

4. třída: Pavel Dostál, Martin Cimrman, Vojtěch Mrkvička, David Škoda

5. třída: Karel Vlach, Jaroslav Šámal, Martin Tvrzník, Jan Lebeda, Jakub Štěpán, Mikuláš Sluka

Okresní přebor ZŠ v lezení na umělé stěně

Nela Tvrzníková    3. místo

Okrskové kolo dopravní soutěže

Anna Knéblová    6. místo

Dlouhomostecké divadelní hrátky

Divadlo ZŠ Český Dub Pruhovaná žirafa - 1. místo a 2 čestná uznání

4.12. 2012 Vánoční zpívání v 1. a 2. třídách
Dnes děti soutěžily ve zpívání. Tréma byla, vystoupit před spolužáky nebylo  nic jednoduchého.

Výherci v prvních třídách.

Výherci v druhých třídách.

Další účastníci soutěže.