III. A

pátek Čj Prv M Prv

Nocování na Kabikule

Více fotek ZDE.

Pozor - malá změna v rozvrhu. Aj je ve čtvrtek, ne v pátek.

Na každé pondělní čtení si děti mají nosit právě doma čtenou knihu.

Prosím o knihu Z deníku kocoura Modroočka - do konce září.

Do naší třídy letos přibyli 2 noví žáci - Nelinka a Vojta. Tak ať se Vám u nás líbí!

V pondělí 11. 9. 2017 od 16.00 je rodičovská schůzka v naší třídě III.A

5.9. 2017 jsme dostali domů všechny učebnice a sešity. Doma si je obalte a doneste zpět do školy nebo noste vše potřebné podle rozvrhu. Také prosím vyplnit a podepsat papíry ke stravování a k úterní obědové pauze. Na středu potřebujeme cvičební úbor, nezapomeňte. Také si můžete nosit kufřík, ručník a polštář.

Vítám Vás, milí třeťáci,

prázdniny utekly jako voda a už se opět sejdeme v lavicích. V pondělí si s sebou doneste bačkory a přezujte se v nové šatně III. A. Do naší nové třídy už trefíte:-) V pondělí 4. 9. 2017 budeme ve škole pouze 1 vyučovací hodinu. Konec v 8:25.

V 1. školním týdnu od 4. - 8. 9. nebude odpolední vyučování. Každý den v tomto týdnu končíme v 11.15.

V úterý už vezměte školní tašku, rozdáme si učebnice a pracovní sešity, které si doma obalíte.

A které pomůcky by nám i letos neměly chybět?

Školní taška, mazací tabulka + fix+hadřík, desky na učení, pravítko na rýsování, na společnou četbu si sežeňte knížku Z deníku kocoura Modroočka (J. Kolář)

Penál: pero (+ jedno náhradní), 2 obyčejné tužky, guma, nůžky, malé pravítko, pastelky, ořezávátko, může být i lepidlo - váleček (dáme do košíčků v lavici).

Kufřík na Vv: voskovky, vodovky, tempery, křídy (olejové), modelína, lepidlo, silný a slabý černý fix, paleta, různé štětce, fixy, kelímek na vodu, igelit na lavici, hadřík, staré triko (zástěra).

Pytlík na Tv: tričko, tepláky (kraťasy nebo legíny), mikina, sálovky nebo cvičky, malý míček, švihadlo

Otevírání šaten: 7:25

Začátek vyučování: 7:40

Konec vyučování: 11:15 (4 vyučovací hodiny), 12:10 (5 vyučovacích hodin)

Úterní odpolední vyučování začíná ve 12.30 a končí ve 14.10.