Vychovatelky:

II. oddělení - 2. třídy: Kindlová Naděžda

III. oddělení - 3. třídy: Kaulfussová Helena

IV. oddělení - 4. třídy + ST: Havelková Milena

Dětský klubík:  Beranová Milena (Tvrzníková Markéta)

ŠD navštěvují děti 1.- 4. tříd:  kapacita je 120 dětí, o přijetí žáků nad stanovenou kapacitu rozhoduje ředitel školy.

Provoz: 6.30 – 7.40 a 11.00 - 16.30 hodin. Dítě ze ŠD lze vyzvednout od 11.30 -13.00 hod., 14.30-16.30 hod. (ve 13.00 hod. odcházíme na vycházky). Do kroužků dítě přechází samo, odpovědnost za dítě máme až po návratu z kroužku.

Kritéria pro přijímání žáků do ŠD

kriteria_pro_přijímání_do_školní_družiny.docx (14122)

Vnitřní řád ŠD a dětského klubíku

vnitřní_řád_školní_družiny_při_ZŠ_Český_Dub_2014_-_2015.doc (73216)

Školní rok 2019 - 2020

Přejeme dětem šťastný start do nového školního roku, mnoho úspěchů ve škole a spoustu zážitků s kamarády ve školní družině.

----------------------------------------------------------------------------

Co je nového?

Putování podzimní přírodou - stopovaná s úkoly 18. 10. 2019

Vítězná družstva

1.      2,

3.

Družinový čtyřboj 11. 10. 2019

V pátek 11. 10. 2019 si děti ze ŠD a dětského klubíku vyzkoušely svou rychlost, mrštnost, ale i trpělivost ve ČTYŘBOJI a to v těchto disciplínách - skákání v pytli, skákání ( "koníček") přes švihadlo, skákání s míčem mezi koleny a podávání míče střídavě kolem levé a pravé nohy, které měly zvládnout co nejrychleji na určenou vzdálenost. Nejúspěšnejšími byli: z I.tříd - na 1. místě Kryštof Mohr, na 2. místě Anička Šafaříková a na 3. místě Jára Mužák, z II. tříd - na 1. místě Verunka Hozáková, na 2. místě Hanička Horáková a na 3. místě Kristýnka Adensamová, ze IV. tříd - na 1. místě Terka Košvancová, na 2. místě Alička Váňová a na 3. místě Jenda Bárta. Chválíme všechny děti za snahu a vynaložené úsilí :).

Rodinka ježečků

Sklízíme ovoce

Pavouček Pája

Návštěva knihovny

V rámci akce "Týden s českodubskou knihovnou" naše ŠD navštívila 2. 10. 2019 městskou knihovnu v Českém Dubu. Akce byla spojena s připomenutím 120. výročí narození spisovatele a ilustrátora Ondřeje Sekory. Děti se seznámily s jeho knihami, prohlédly si výstavku a při té příležitosti se od paní knihovnice dozvěděly, jak se  chovat v knihovně a jak se nechovat ke knížkám. Paní knihovnice dětem přečetla krátkou, ale poučnou pohádku z Ferdova slabikáře, pak si děti poskládaly puzzle s obrázky z knih O. Sekory a na závěr "prošly" bludištěm s Ferdou. Domů si pak odnesly kromě milých zážitků také záložku s tímto pohádkovým hrdinou.

Paní knihovnici Alence Tvrzníkové moc děkujeme za milé a vstřícné přijetí a za velkou trpělivost s dětmi.

"Muchomůrka sedí v lesíčku..."

Začátkem školního roku jsme společně s dětmi přivítali prvňáčky, poznávali se s nimi a seznamovali je s tím, jak to u nás v družině "chodí". Užíváme si krásného babího léta a často pobýváme venku, vydáváme se za poznáním krás našeho města a přírody v nejbližším okolí. V pátek 6. 9. jsme navštívili Spolkovou výstavu v České besedě a nakoukli zde do činnosti Svazu rybářů, včelařů, myslivců, chovatelů a prohlédli si chloubu zahrádkářů - krásné květiny, květinové vazby, různou zeleninu a ovoce, také aranžmá a produkty z nich. Děti si vyzkoušeli své zahrádkářské znalosti v poznávacím kvízu. Když nám počasí nepřeje, hrajeme různé hry, soutěžíme a sportujeme v hale a tvoříme ( zatím jsme vyrobili kamarády z říše zvířátek - sovičky a ježečky).

Přejeme krásné barevné podzimní dny !  Těšíme se na další společné zážitky:).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------