Sportovní gymnastika

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve školním roce 2020/2021 bude kroužek sportovní gymnastiky ve škole probíhat každou středu v hale ZŠ od 13.00 hodin do 14.30 hodin.  Začínáme cvičit 30. září 2020 od 13.00 hod.
                                                             Těší se na Vás Martina, Katka a Míla.

I.pololetí 2020/2021
Zatím počítáme s dívkami, které byly přihlášeny v  minulém pololetí. Prosíme rodiče, kteří vědí, že některá z děvčat už nemá zájem pokračovat ve cvičení, ať nám dají vědět emailem, abychom případně mohly přijmou nové cvičenky.

Sportovní oblečení nutné - elasťáky + triko s krátkým rukávem nebo gymnast. dres, cvičky

Do 16.9. dáme vědět, kolik nových cvičenek lze přijmout. Máte-li zájem, pište na email Míly, bere pořadník nových cvičenek

Přihlaste se co nejdříve, kroužek bývá brzy naplněn!!!!!! - 36 (max 40 dívek)
Přihlásit se na email havelkovamilena@seznam.cz, (napište mi zároveň kontakt na rodiče - mobil, případně  zdravotní omezení)
Přednostně bereme dívky, které cvičily v minulých letech a které se přihlásí do 10.9. 2020. Platbu příspěvku upřesníme dle počtu přihlášených cvičenek.

Při nevolnosti dcery a neúčasti na cvičení napište prosím omluvenku nebo omluvte emailem nebo SMS.

V hodinách hrajeme drobné pohybové hry, věnujeme se průpravným cvičením, cvičení s náčiním, cvičení na nářadí, šplhu, akrobacii, přeskokům a cvičení na lavičkách, kladinách, nácviku na soutěž ve všestrannosti, Zálesáckém závodu zdatnosti (ZZZ).

Spolupracujeme s místní T. J. Sokol Český Dub, účastníme se společných akcí, závodů a výletů za poznáním.

Kontakty: havelkovamilena@seznam.cz, 736 764 619.

_________________________________________________________________________________________________________________