Atletický trojboj - krajské finále

04.06.2022

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 se tři žáci naší školy zúčastnili krajského finále v atletice. Do Turnova se sjelo přibližně 180 nejlepších závodníků z celého libereckého kraje, kteří postoupili z prvních 4 míst v okresech Liberec, Jablonec, Semily a Česká Lípa. V disciplínách hod, skok a sprint na 50 m byla tedy v Turnově velká konkurence. A přesto jsme měli hned dva finalisty "na bedně". Jakub Mečíř ze 4.A skončil na 2. místě a Matěj Kupec ze 2.B získal bronz, přičemž stříbro mu uteklo jen o 1 bod. Pěkného umístění dosáhla i Lucka Gajdáčková ze 2.A, která skončila na 10. místě. A nebýt drobného zaváhání při startu v běhu, mohlo to být ještě lepší.
Všem třem děkuji za vynikající reprezentaci naší školy a věřím, že se jim bude dařit i v dalších  letech a budou velkou motivací i ostatním spolužákům.

Mgr. Helena Knoblochová (sport na 1.stupni)