Turnaj ve vybíjené

21.04.2022

Celkem 9 chlapců a 1 dívka se ve středu 20. 4. 2022 vydalo do Liberce na ZŠ Barvířská, aby se utkali v základní skupině turnaje škol ve vybíjené. V prvním zápase se nám podařilo zvítězit nad ZŠ Chrastava 12:7. Poté jsme ihned bez delší pauzy hráli s místní ZŠ Barvířská. Byl to velmi napínavý souboj. V prvním poločase jsme vyhráli 6:4, ale ve 2. půlce nám soupeř vybil 3 nejlepší hráče a nedokázali jsme pak udržet vítězství a prohráli jsme těsně jen o jednoho vybitého. Jako poslední soupeř se proti nám postavili žáci ze ZŠ Doctrina, kterou jsme s přehledem porazili 11:7. O vítězi tedy rozhodoval poslední zápas mezi Chrastavou a ZŠ Barvířská. V prodloužení nakonec i díky velkému povzbuzování místních vyhrála ZŠ Barvířská a stala se celkovým vítězem.

Naše škola tedy jen těsně skončila na 2. místě. Určité zklamání to bylo, ale těší nás, že naše škola dokázala být v Liberci obávaným soupeřem.

Pořadí škol: 1. místo ZŠ Barvířská, 2. místo - ZŠ Český Dub, 3. místo - ZŠ Chrastava, 4. místo ZŠ Doctrina