Vítání prvňáčků do školního roku 2021/22

02.09.2021

Prvního září přivítali nejen pedagogičtí pracovníci školy, ale také starosta města nové žáky, a to poprvé v prostorách Základní umělecké školy. Původně se měla akce uskutečnit v kulturním a spolkovém centru Česká Beseda, ale mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví tuto možnost vyloučila. Využilo se proto nabídky ZUŠ, která umožnila slavnostní akt realizovat v koncertním salonku.

Doufáme, že začátek školního roku se dětem líbil a přejeme jim hodně úspěchů, vytrvalosti a radosti ze studia a rodičům pak pevné nervy a velkou dávku trpělivosti.

Jako památku na první školní den žáci obdrželi drobné dárky od Libereckého kraje, pamětní listy od města Český Dub a keramická sluníčka ze školní keramické dílny.

Ať se vede!

Jan Goll (ředitel školy)