Besídka 2. tříd pro maminky a tatínky k jejich svátkům

09.06.2019 22:06

S druhou třídou se současní „druháci“ rozloučili besídkou pro své rodiče, pro maminky s malinkým zpožděním a pro tatínky naopak s krátkým předstihem. Nejprve bylo plno příprav: výroba originálního přání, pozvánky, portréty, výkresy  a hlavně a především v podstatě už „únavný“ nácvik. Leč my víme, že bez něj by to nešlo!  Ale výsledek je o to sladší a zaslouženější! POCHVALU právem dostanou opravdu všichni: tančili, zpívali, recitovali, navíc si vše sami zvládli uvádět. Bylo toho prostě opravdu hodně, co pro své milované a milující rodiče zvládli. Radost byla všude kolem. Takže teď ještě vydržet nápor s uzavíráním známek. Ale ještě před tím si užijeme to nejmilejší slovo: PRÁZDNINY! Moc se těšíme. Fotografie z besídky najdete ZDE.                

 Mgr. J. Pacltová a Mgr. D. Lohnická (tř. učitelky)