Březen - měsíc čtenářů

29.03.2019 14:55

Dne 28.3. jsme navštívili v rámci této celostátní knihovnické akce místní knihovnu, kde nás přivítala milá knihovnice paní Tvrzníková. S dětmi nejdříve debatovala o uspořádání knihovny,  jak se zde chovat, ale hlavně ke svým knižním kamarádům. Po té dětem přečetla kapitolu z knihy O kocouru Modroočkovi, ze které je "vyzkoušela" . Děti si kromě příjemně ztrávených chvilek odnesly malou pozornost v podobě kočičky, kterou si samy vymalovaly. Mile nás překvapilo, kolik dětí chodí v dnešní uspěchané době mobilů a počítačů do knihovny a pravidelně si čte a za to jsme velice rády.  Moc díků zaměstnancům knihovny a přejeme mnoho sil do další práce.

                                                                                                                                                                                     Vychovatelky a děti ze ŠD