Celokrajský „Dubák Šikula“ je úspěšně za námi

31.03.2017 06:36

Dne 30. 3. 2017 se odehrál již třetí ročník celokrajské vědomostní soutěže „Dubák Šikula“ tentokrát s rekordním počtem účastníků. Do našeho malebného města zavítalo 45 dětí z nejprestižnějších škol Libereckého kraje, kterým konkurovalo dalších 27 domácích soutěžících. Mezi žáky naší školy se na 1. místě umístil Rostislav Lebeda, na 2. místě Tatiana Hrůzová a 3. skončila Veronika Lacinová. Mezi hosty se na 1. příčce umístil Jan Schovánek ze ZŠ Broumovská (Liberec), 2. místo obsadila Lucie Lelková ze ZŠ Česká (Liberec) a 3. Adéla Kocmanová ze ZŠ a MŠ Bohumila Hynka z Cvikova. Ceny v podobě značkových tabletů a MP4 přehrávačů do soutěže zakoupili CBA NUGET s.r.o., LUKOV Plast s.r.o. a manželé Libor a Eva Koberovi z Liberce. Trofeje se do rukou vítězů dostaly od našich vzácných hostů, starosty města Český Dub Jiřího Milera a šéftrenéra české biatlonové reprezentace Ondřeje Rybáře. Občerstvení, stejně jako minulý rok, zajistili manželé Peškovi. Velký dík patří hlavní organizátorce soutěže Mgr. Martině Růžičkové a celému pedagogickému sboru z prvního stupně naší školy. Již nyní se těšíme na čtvrtý ročník „Dubáka Šikuly“, který se odehraje v březnu příštího roku. 

Fotografie naleznete ZDE

Mgr. Jan Goll (ředitel ZŠ Český Dub)