Čtvrťáci na výletě

02.06.2017 11:41

V úterý 30. 5. v půl osmé jsme odjeli autobusem pod horu Říp. Když jsme se zastavili, šli jsme na Říp. Byl to velmi prudký kopec nahoru a bylo tam hrozný vedro. Každou chvilku jsme si dali svačinu a pití. Nahoře jsme si chvíli odpočinuli a nakoupili. Co jsme si koupili, to jsme snědli, a pak jsme se šli podívat na Rotundu sv. Jiří. Pak jsme jeli do Mělníku. Prošli jsme si město, podívali jsme se na soutok Labe s Vltavou. S panem průvodcem jsme šli do podzemí a viděli jsme tam asi 50 metrů hlubokou studnu. Když jsme vylezli, měli jsme rozchod a šli jsme si něco koupit. 

Evelína Kováčová, Mája Blahovcová, Anetka Honzejková IV. A

Počasí nám přálo, děti byly hodné, prostě výlet se nám vydařil! Další foto si můžete prohlédnout ZDE.

Mgr. Martina Růžičková, tř. uč. IV. A