Den s dráčkem Podzimáčkem ve 2.A

26.10.2016 19:06

V pátek před podzimními prázdninami jsme si v naší třídě užili den s draky. Dráček Podzimáček nám ve třídě zanechal dopis, ve kterém jsme se dozvěděli, odkud pochází a jaké úkoly si pro nás připravil. Během dne nás čekala dračí matematika, výroba okenních dráčků, čtení s porozuměním, také jsme psali dopis dráčkovi, společně jsme si otisky rukou vyzdobili našeho třídního dráčka. Na závěr dne nás čekalo to nejlepší, na co jsme se těšili celé dopoledne. Drakiáda. Připojili se k nám naši spolužáci ze 2.B a šlo se létat. Pán větrů nám moc nepřál a přiliš nezafoukal, ale i přesto jsme si pouštění draků hezky užili a třeba se proletíme zase za rok. A jedna velká pochvala letí všem rodičům, kteří dětem draka dovolili přinést do školy. Bylo krásné vidět téměř celou třídu a louku plnou krásných draků...

Fotogalerie ZDE.

Mgr. Helena Knoblochová (tř. učitelka 2.A)