Dětský den čtvrťáků

02.06.2017 12:33

Dne 2. 6. jsme šli na koupaliště v Českém Dubu. Bylo tam s námi i béčko. Hráli jsme přehazku a vybiku. Potom jsme hráli různé hry. První jsme hráli Obchod s obuví, kdy jsme si museli všichni najít z hromady svoje boty a celá třída se musela co nejrychleji obout. Další byly veslařské závody, tam jsme si pěkně natrénovali břišní svaly. Pak nám paní učitelky dali štamprdle a přelévali jsme vodu z jedné nádoby do druhé. Nejvíc jsme se polili při další podobné hře, kdy jsme přelévali vodu z velkých kelímků přes hlavu kamarádovi za námi. Skoro všichni jsme byli mokří. Naštěstí bylo krásně, tak to ani nevadilo. Nakonec jmse dostali bonbóny a byli jsme šťastní. Šli jsme do školy a to byl konec našeho skvělého dětského dnu. Další fotky si prohlédněte ZDE.

Kačka Kabátková a Julinka Knoblochová, IV.A