DEVÁŤÁCI V AFRICE

16.06.2021 21:07
Paní učitelka nám o zeměpisu dala na výběr, zda se chceme do konce roku normálně učit a nebo jestli chceme dělat projekt. Naše odpověď byla téměř jednoznačná. Tak začal náš projekt o Africe. Hned ze začátku jsme se rozdělili do skupinek po čtyřech a každá skupinka měla za úkol zpracovat prezentaci, film, poster a aktivitu s názvem "předveď se". Tahle aktivita měla být ve formě videa a jednoduše měl každý předvést něco společného s Afrikou. Každá skupinka se projektu zhostila jinak, někteří si úkoly rozdělili, jiní na všem pracovali společně. Ale většina odvedla skvělou práci. Pak jsme si o hodině zeměpisu projekty představili a vzájemně jsme si je zhodnotili. U každého videa se zasmáli a i na něčem dobrém pochutnali.
Děkujeme paní učitelce za skvělou zkušenost.
Magda Valešová a Ema Gatterová