Druháci na Kosti

18.05.2018 09:04

Ve čtvrtek 17. 5. se žáci druhých ročníků vypravili na výlet k hradu Kost. Cestou autobusem nás doprovázely dešťové kapky, ale pak se počasí umoudřilo. Po celé dopoledne nás čekal bohatý program. Naši výpravu jsme zahájili výcvikem lukostřelby, házením sekerou a přetahováním lana.  Nejlepší střelci byli odměněni drobnou odměnou. Poté jsme se přesunuli na prohlídku hradu a v hradní kapli si děti vyzkoušely ,,šeptací oblouk." Dále na nás čekal pan Vrána se svými dravci. Předvedli nám mnoho zajímavých kousků, překvapili nás průlety nad našimi hlavami a úzkou uličkou mezi dětmi. Posledním zastavením bylo šermířské představení dvou pirátů plné napětí. Dále jsme se věnovali nakupování suvenýrů a výlet jsme zakončili dobrým obědem. Cesta domů nám rychle utekla a již se těšíme na další výlet.

Mgr. Kateřina Řídká, Mgr. Blanka Hladká (třídní učitelky)