Fotbalový turnaj tříd

18.06.2019 14:42

V pondělí 17. 6. se za slunného počasí utkala jednotlivá družstva 1. - 4. tříd ve fotbale. Fotbalový turnaj organizoval pan S. Bejda (MFK Podještědí), kterému tímto děkujeme za pěknou sportovní akci. Jednotlivé zápasy probíhaly na dvou hřištích. V mladší kategorii 1. - 2. tříd se nejlépe dařilo třídě 2. A a ve starší kategorii 3. - 4. tříd vyhrálo družstvo 4.B. Všichni hráči byli oceněni medailemi či sladkou odměnou. Pro všechny žáky bylo v areálu připraveno několik stanovišť (např. lukostřelba, trampolíny, diskgolf, minifotbal, basketbal, nohejbal), aby se nikdo nenudil. Akce se dětem i učitelům líbila a kdo by měl zájem své dítě od září 2019 přihlásit do fotbalového kroužku, je možno kontaktovat pana Bejdu nebo přímo vyplnit přihlášku, kterou děti dostaly ve škole.

FOTO

Mgr. Helena Knoblochová (sport na 1. stupni)