Helena Kaulfussová se stala pedagogickou Osobností Libereckého kraje

30.03.2017 21:11

 Dne 29. 3. 2017 si Helena Kaulfussová z rukou statutárního náměstka hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Petra Tulpy v prostorách Libereckého kraje převzala Ocenění za dlouhodobou pedagogickou činnost. Helena Kaulfussová je zakladatelkou školního klubu a po dlouhá léta významnou organizátorkou volnočasových a zájmových aktivit dětí při Základní škole Český Dub. V roce 1986 založila a následně až do roku 2014 umělecky vedla taneční soubor ELÉV. Proslula rovněž jako organizátorka taneční soutěže „Tančíme pro radost“ o putovní pohár Města Český Dub a prestižního celostátního klání mažoretek „Českodubská vánoční Hůlka“. V České republice zaváděla a následně propagovala kolektivní míčovou hru KIN-BALL. Helena svou vitalitou a týmovým přístupem učí děti kooperovat a zároveň svým asertivním chováním také umět se v životě prosadit. 

Blahopřejeme!

Fotografie naleznete ZDE

Mgr. Jan Goll (ředitel Základní školy Český Dub)