Kin-ball - republikové finále Praha

26.04.2017 19:50

Ve středu 26.dubna 2017 jsme se s družstvem 2 dívek a 6 chlapců účastnili republikového finále. Letošní úroveň všech zúčastněných byla na vysoké úrovni a jen několik málo bodů nás dělilo od 3.místa. Z Prahy jsme odjížděli ve večerních hodinách, ale s úsměvem a dobrou náladou. Děkuji všem dětem za vzornou reprezentaci školy a i Českého Dubu.

Helena Kaulfussová ( trenérka kin-ballového družstva)

   Dnes proběhlo v Praze finále Poháru základních škol v kin-ballu, kterého se zúčastnilo dvacet týmů, ve dvou věk.kategorií, z celé republiky. Turnaj zahájil náměstek ministryně školství Jaroslav Fidrmuc a ředitel kanadské školy Sunny Canadian School Ron Stiles. Odehrálo se celkem dvacet zápasů v osmihodinovém maratonu, kdy se rozhodčí ani na chvilku nezastavili. Alice Pauerová - hlavní rozhodčí a organizátorka turnaje     

další foto zde