Mladí matematici se sešli na ZŠ Český Dub

07.12.2016 19:07

Pod vedením paní učitelky Martiny Pánkové proběhl 3. ročník Matematického Dubáka! Žáci 8. ročníku ze základních škol Libereckého kraje se sešli na Základní škole v Českém Dubu, aby poměřili své síly v logickém uvažování a matematických dovednostech! Celá akce proběhla za finanční a "mentální" podpory Libereckého kraje a firmy ELECTROPOLI Czech Republic s.r.o., jež pro nejlepší počtáře obstaraly hodnotné ceny! Mezi "přespolními" zvítězila Kateřina Fejglová ze ZŠ Broumovská, která si domů odvezla digitální zrcadlovku značky NIKON, a mezi Dubáky vystoupala v bodovém hodnocení nejvýše Lucie Pytlounová, která si za svůj bravurní výkon vysloužila notebook značky Lenovo! Ocenění si žáci převzali z rukou starosty Města Český Dub Jiřího Milera, ředitele českodubské pobočky firmy ELECTROPOLI Czech Republic s.r.o. Vladislava Voleského, ředitele ZŠ Český Dub Jana Golla a hlavní organizátorky soutěže Martiny Pánkové.

Blahopřejeme vítězům, děkujeme sponzorům a těšíme se na další ročník! 

Další fotografie naleznete ZDE

Mgr. Jan Goll (ředitel ZŠ Český Dub)