Přespávání IX.B

21.12.2018 09:44

20.12.2018 bylo na naší škole  hodně akcí a tento den završila IX.B vánočním přespáváním. Zahájilo se tradičním úklidem židlí  po Vánoční show, a za to deváťákům moc děkuji. No a pak už následovala příprava večeře, ke které jsme si uvařili řízek s bramborami, rozbalování dárečků, poslech písniček, noční procházka a vybití zbytku energie v tělocvičně. Nechyběl ani zpěv při kytaře a při usínání nám v uších  zněla Půlnoční od Neckáře: "... Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce. Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě. Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele. Aleluja, aleluja..." Sníh nám ten večer napadl, ale není to nejdůležitější, co o Vánocích nesmí chybět. Ať prožijete pěkné chvíle s blízkými v rodině a s přáteli. Krásné Vánoce. Fotografie z akce jsou ZDE.

Mgr. Dana Suchánková (třídní učitelka IX.B)