Report z cykloturistického kurzu

19.06.2018 21:23

1.den jsme se přemístili z Českého Dubu do Hamru na Jezeře. Po ubytování a obědě jsme vyrazili na první výlet do okolí, ochutnali místní zmrzlinu a po celodenní námaze se vykoupali v Hamerském rybníce. V nohách máme asi 30 km. Foto ZDE.

2. den se konal celodenní výlet do Vrchbělé, kde jsme nechali vyplavit adrenalin v lanovém centru. Vzdálenost za dnešek byla 78 km. Kola fungují, pozadí bolí, nálada výborná. Foto ZDE.

3. den je opět slunečno. Služba chystá snídani a celý den se nese v duchu soutěží. Od želvích, azimutových po orientační a jízdu zručnosti. Začínáme se sžívat s kolem, tělo už nás nebolí. Foto ZDE

4. den  si někteří vyzkoušeli jízdu na vodních lyžích a sami sebe mile překvapili. Někteří s radostí nazuli in-line brusle, přeci jenom uvítali jiný dopravní prostředek než kolo. Odpoledne se jelo k průrvě Ploučnice, kterou jsme si prošli. A celý den zakončili ohněm a stezkou odvahy. Počasí nám přeje, pěkně si to užíváme. Foto ZDE.

5. den ve znamení úklidu, balení a přejezdu zpět. Cyklisťák se vydařil, osmáci jsou bezva parta.

Mgr.  M. Hodač a MgrDSuchánková (učitelé TV)