Soutěžní týden ve speciálních třídách

12.04.2019 11:19

Dny v tomto týdnu probíhaly v soutěživém duchu. V úterý se 12 dětí ze speciálních tříd vypravilo na XV. ročník soutěže SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ. I letos se nám zadařilo, mezi družstvy jsme získali 3. místo z osmi, v kategoriích jednotlivců jsme obsadili dvě první příčky. (I. ST – Kristýna Šandová, II. ST – Marek Hek). Ve čtvrtek jsme opět dokázali, že naše, převážně dívčí družstvo, které se vypravilo na turnaj ve vybíjené, má pro strach uděláno. Naši sportovci vybojovali krásné 3. místo ze sedmi soupeřících družstev a zároveň Alena Hrubá byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Všichni soutěžící zaslouží pochvalu nejen za sportovní výkony, ale i za slušné chování a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Renata Polcarová (třídní učitelka I. ST)

fdfdfffffffdfdfdfddffv tomto týdnu probíhaly v soutěživém duchu. V úterý se 12 dětí ze speciálních tříd vypravilo na XV. ročník soutěže SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ. I letos se nám zadařilo, mezi družstvy jsme získali 3. místo z osmi, v kategoriích jednotlivců jsme obsadili dvě první příčky. (I. ST – Kristýna Šandová, II. ST – Marek Hek). Ve čtvrtek jsme opět dokázali, že naše, převážně dívčí družstvo, které se vypravilo na turnaj ve vybíjené, má pro strach uděláno. Naši sportovci vybojovali krásné 3. místo ze sedmi soupeřících družstev a zároveň Alena Hrubá byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Všichni soutěžící zaslouží pochvalu nejen za sportovní výkony, ale i za slušné chování a vzornou reprezentaci naší školy.Soutěžní týden ve speciálních třídách
Dny v tomto týdnu probíhaly v soutěživém duchu. V úterý se 12 dětí ze speciálních tříd vypravilo na
XV. ročník soutěže SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ. I letos se nám zadařilo, mezi družstvy jsme získali 3. místo
z osmi, v kategoriích jednotlivců jsme obsadili dvě první příčky. (I. ST – Kristýna Šandová, II. ST –
Marek Hek). Ve čtvrtek jsme opět dokázali, že naše, převážně dívčí družstvo, které se vypravilo na
turnaj ve vybíjené, má pro strach uděláno. Naši sportovci vybojovali krásné 3. místo ze sedmi
soupeřících družstev a zároveň Alena Hrubá byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Všichni soutěžící
zaslouží pochvalu nejen za sportovní výkony, ale i za slušné chování a vzornou reprezentaci naší školy.
 
Mgr. Renata Polcarová (třídní učitelka I. ST)Soutěžní týden ve speciálních třídách
Dny v tomto týdnu probíhaly v soutěživém duchu. V úterý se 12 dětí ze speciálních tříd vypravilo na
XV. ročník soutěže SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ. I letos se nám zadařilo, mezi družstvy jsme získali 3. místo
z osmi, v kategoriích jednotlivců jsme obsadili dvě první příčky. (I. ST – Kristýna Šandová, II. ST –
Marek Hek). Ve čtvrtek jsme opět dokázali, že naše, převážně dívčí družstvo, které se vypravilo na
turnaj ve vybíjené, má pro strach uděláno. Naši sportovci vybojovali krásné 3. místo ze sedmi
soupeřících družstev a zároveň Alena Hrubá byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Všichni soutěžící
zaslouží pochvalu nejen za sportovní výkony, ale i za slušné chování a vzornou reprezentaci naší školy.
 
Mgr. Renata Polcarová (třídní učitelka I. ST)