Sportovní zápolení 2. stupně o zlatý putovní pohár

26.06.2018 18:37

Poslední týden tohoto školního roku jsme si ještě stihli zasoutěžit. Každá třída se rozdělila a nominovala nejlepší borce na fotbal, přehazovanou a sedmiboj. Další disciplínou byla třídní přetahovaná. Získané umístění rozhodlo o tom, která třída bude na příští rok vlastnit putovní pohár. Vítězem v sedmiboji se stala skupina z 6.A, ve fotbale ze 7.B a v přehazované z 9.A. Suma sumárum, nejvíce bodů získala třída (brzy se dozvíte) a pohár poputuje k nim. V závěru dopoledne se konal exhibiční turnaj ve volejbale žáků proti učitelům. A bylo se na co koukat. Volejbalisté M. Cimrman, P. Dostál, L. Tůma, K. Chlupová, A. Cibulková a J. Švarc nepodcenili přípravu a v prvním setu uhráli 21 bodů hlavně díky prudkému podání.  Volejbalové zkušenosti učitelů jsou přeci jenom větší, a to se ukázalo i na výsledku 2:0. Takže za rok se těšíme na odvetu.

Fotografie z přehazované ZDE, z fotbalu ZDE a ze sedmiboje ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Učitelé 2. stupně