Třídní výlet VI. A

12.06.2019 10:59

I  šesťáci z áčka se dočkali školního výletu. Cílem byl nový areál Vrchbělá u Bělé pod Bezdězem, který nabízí hotel, kemp, 7 km inline tras, restauraci, minizoo, dětské prolézačky a rozhlednu s panoramatickým rozhledem na Bezděz, Ralsko a Ještěd. Na cestu jsme se vypravili na kolech skrz bývalý vojenský prostor s krásnou přírodou. Odpoledne část dětí navštívila velmi dobře upravované koupaliště v Bělé pod Bezdězem. Večeře na ohni, týmové hry a smyšlené i pravdivé příběhy u ohně uzavřely den. Druhý den ráno nás čekala cesta zpět, která byla náročnější i z pohledu počasí, protože jsme jeli v největších vedrech. Všem, kteří cestu absolvovali, patří obdiv. Za 2 dny jsme totiž najeli skoro 80 km. 

Fotografie

Mgr. Matěj Hodač, Mgr. Dana Suchánková a Markéta Tvrzníková (třídní učitel, učitelský doprovod a asistentka)