Úspěchy žáků při přijímacích zkouškách na střední školy

22.06.2021 09:02

Žáci ZŠ Český Dub opětovně sklidili velký úspěch při přijímacím řízení. Všichni jsou přijati, a v mnoha případech na prestižní školy a učiliště v kraji. Tomáš Goll ve výsledkové listině přijatých na Gymnáziu F. X. Šaldy v Liberci skončil na 2. místě a na Gymnáziu Turnov dokonce vyhrál. Stejně tak úspěšná byla Ema Gatterová, která se na dalším z prestižních libereckých gymnázií Gymnáziu Jeronýmova umístila rovněž na vynikající druhé příčce. Velký úspěch sklidili i již vyhranění technici, když Michal Krameš zvítězil v „přijímačkovém“ klání na Střední průmyslové škole technické v Jablonci nad Nisou.

Děkuji velmi paním učitelkám za skvělou přípravu žáků, i když nám doba moc nepřála, a všem deváťákům gratuluji a přeji další úspěchy během středoškolského působení. 

Mgr. Jan Goll

(ředitel školy)