V suchu, vlhku, na vodě výlet byl v pohodě

14.06.2018 16:00

Třída IX. A si svůj výlet pořádně užila. Vyjížděli jsme již v neděli  10. června dopoledne směr Loket. Dlouhou cestu jsme si krátili hraním karet, ale i dozkušováním z dějepisu. Po pěti hodinách cesty jsme dorazili do cíle a postavili stany. Proběhla prohlídka hradu i města. Druhý den jsme vypluli po řece Ohři na kanoích ke Karlovým Varům a ochutnali místní prameny. Déšť nás zastihl po vyplutí z města a nepřestal až do lesního kempu Hubertus. Během noci řeka stoupla díky dešti asi o 40 cm, takže jsme si třetí den výletu splutí po divočejší řece do Vojkovic pořádně užili. Děkujeme panu učiteli Gulyasovi, že nás doprovodil a pořídil super fotky, a díky i své třídě, byli jste fajn!

Fotogalerie

Mgr. Matěj Hodač (třídní učitel IX. A)