Velká taneční výzva

09.03.2021 15:58

Děvčata, chlapci, rodiče, prarodiče, učitelé, vychovatelé, správní zaměstnanci, asistenti .....

Po roce vysedávání u počítačů se pojďme rozhýbat a pobavit. Zapojme se do celosvětového tanečního hitu " Jerusalema". Jak na to? Klikněte na  webové stránky školní družiny Soviček H.Kaulfussové, kde najdete video s nácvikem. Každý si tak bude moci užívat radost z pohybu přímo v pohodlí svého domova a alespoň chvíli zapomenout na nepříznivou pandemickou situaci.

Vše bychom zúročili v dubnu na českodubském náměstí ( když to situace dovolí ), kde bychom společným tancem oslavili příchod jara a snad již začátek lepších časů.

Bližší informace o samotném průběhu setkání dostanete počátkem dubna. Tak trénujte, zapojte celou rodinu a na pěkný společný zážitek se moc těším. Helena Kaulfussová