VI.A Slunce, skály, borůvky

20.06.2017 18:30

Vlak nás dovezl na Malou Skálu, pak už jsme museli "po svých" vzhůru do Besedických skal. Vyšplhali jsme na několik vyhlídek a nevynechali ani stánek s občerstvením. Nejvíce nás bavila procházka labyrinty skalních měst. Tím ale pobyt v Českém ráji nekončil, vyzkoušeli jsme  ledovou vodu v řece Jizeře a prožili pěkný letní večer ve společnosti 6.B. Vzájemné vztahy jsme utužili  při fotbale (tentokrát dávala góly jen děvčata), zazpívali jsme si u ohně a  hodně se nasmáli při noční hře, kterou pro nás připravila Alionka, Bětka a Verča.

Hlavním úkolem úterka byl úklid a přesun na vlak, který nám ujel ... . Domů jsme se nakonec dopravili a teď zpracováváme zážitky. 

Ještě bych ráda poděkovala paní Gláserové za odvoz zavazadel, v tomto horku nám to dost pomohlo.

Mgr. Radana Plummer (tř. uč.)

FOTKY