Vybíjená OPEN 4. - 5. tříd

26.03.2019 14:24

Ve středu 27. 2. se v naší sportovní hale uskutečnilo základní kolo ve vybíjené pro 4. - 5. ročníky. Náš první soupeř ZŠ Žibřidice neměl příliš silný tým, tak jsme vyhráli 17: 0. Druhý tým k nám přijel ze ŽŠ Hodkovice nad Mohelkou. To už pro nás byl vyrovnanější soupeř. Nakonec jsme je ale dokázali porazit 4:3, i když v prodloužení. Tím jsme si zajistli postup do okresního semifinále. 

Na ZŠ Vrchlického, kde se semifinále konalo, jsme tedy o měsíc později 26. 3. vyrazili pokusit se zvítězit a postoupit do finále. Naším prvním soupeřem byla ZŠ Hrádek n. Nisou a vyhráli jsme 8:7. Druhý zápas jsme sehráli se ZŠ Aloisina výšina a bohužel nám o jeden život výhra nevyšla, prohráli jsme 8:9. Věděli jsme, že už do finále nepostoupíme, ale přesto jsme chtěli uhrát co nejlepší umístění. Posledním soupeřem pro nás byla ZŠ Vrchlického. Byl to velice vyrovaný zápas a proto přišlo na řadu prodloužení. V něm jsme ale dokázali náš herní um a dokázali jsme zvítězit 12:10. Diplom, sladkosti a hlavně pocit z krásného 2. místa nám tedy zaslouženě vyvolal úsměv na tváři, i když jsme do finále nepostoupili. 

 FOTO 

Mgr. Helena Knoblochová (koordinátor sportu na 1. stupni)