Výlet I. ST

14.06.2018 19:43

12.6. jsme se vypravili na školní výlet s cílem navštívit ZOO Liberec a užít si radovánek, které nabízí Dětský koutek v Lidových sadech. Ráno bylo plné obav, především ohledně počasí, které nám ukazovalo svoji stinnou stránku, bylo nebývale chladno a pršelo. Naštěstí v okamžiku zahájení výletu bylo po dešti a celý den probíhal pohodově. V ZOO jsme viděli spoustu zvířat i s novými přírůstky, dali jsme si něco dobrého na zub a poté jsme využili nabídku atrakcí pro děti v Dětském koutku. Děti se svezly elektrickým vláčkem, vyzkoušely si místní prolézačky, houpačky, klouzačky, i jízdu na koloběžkách a další z nabízených dětských atrakcí. Občerstvili jsme se nanukem a správně výletově unaveni jsme se vraceli tramvají a autobusem zpět do Českého Dubu.

Mgr. Renata Polcarová (třídní učitelka)