Žáci ZŠ Český Dub vyhráli v soutěži České televize

24.03.2017 13:57

 Dne 22. 3. 2017 se žáci Základní školy Český Dub zúčastnili natáčení soutěže České televize U6 – Úžasný svět vědy v iQLANDII v Liberci. Úkoly, s kterými se museli vypořádat, byly vědomostního a sportovního zaměření. Zpočátku týmu složeného z osmáků a deváťáků – Martina Pacáka, Lucie Pytlounové, Karla Vlacha, Nely Tvrzníkové a Petra Hofmana –  štěstí úplně nepřálo, ale koncovku Dubáci, semknutí kolem svého kapitána Martina, zvládli bravurně a v klání plném zvratů zvítězili. Podělit se s nimi o jejich úspěch můžete 30. 4. 2017 na obrazovkách České televize.

Děkujeme za reprezentaci základní školy a města Český Dub.

                               Mgr. Květoslava Altmanová (učitelka fyziky) a Mgr. Jan Goll (ředitel ZŠ Český Dub)