II. A

Třídní učitelka Mgr. Martina Růžičková

Dobrý den, vítám Vás na stránkách třídy II. A!

ROZVRH HODIN - školní rok 2019 / 2020

7.40-8.25 8.35-9.20 9.35-10.20 10.30-11.15 11.25-12.10 12. 30 - 13.15 13.15 - 14.00
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
pondělí HV ČJ M PRV
úterý AJ M ČJ TV   VV ČJ
středa ČJ M PRV ČJ
čtvrtek ČJ M VV ČJ
pátek TV ČJ M ČJ

NAŠE FOTKY ZE VŠECH AKCÍ I. ROČNÍKU NAJDETE  ZDEZDE.

__________________________________________________________________________________

Vycházka ke sv. Jánu

Abychom si po prázdninách zvykaly na školu pěkně pomaloučku, pokud bude hezky, vyrazíme na vycházky do okolí našeho krásného města. Na první vycházku jsme se vydali ve středu 4. září. Od rána krásně svítilo sluníčko, tak nás to lákalo ven. Ráno jsme si ve škole vyplnili žákovské knížky, zapsali rozvrh hodin, dobře jsme se nasvačili a už jsme vyrazili ven. Cesta ke sv. Janu u Letařovic byla pro mnohé zpočátku hodně náročná. Bylo třeba vystoupat do pořádného kopce. Nahoře už nás vítalo sluníčko a krásné místo pro hry a dovádění. Cestou jsme si zopakovali názvy stromů a hub, které jsme se loni naučili. Rozhlédli jsme se do dalekého okolí a viděli jsme Kozákov, Trosky, Vyskeř, Ještěd a dokonce i vrcholky Krkonoš. Cesta zpět už byla pohodová. Pořádně nám vyhládlo, tak jsme rychle seběhli z kopce rovnou do jídelny na dobrý oběd.

Fotky si prohlédněte ZDE.

Ahoj druháčci, 2. září se uvidíme ve škole!

První den se sejdeme jen na 1 hodinu, kdo nejde do družiny, toho si rodiče vyzvednou v 8.25 před školou.

V pondělí nechte aktovku doma, do šatny si přineste pouze nové bačkory. Postupně doneste také cvičební úbor, kufřík na VV a polštářek.

Od úterý už učíme každý den 4 hodiny.

Cvičební úbor: tričko, kraťasy nebo tepláky, cvičky, švihadlo, malý míček.

Kufřík na VV: tempery, vodovky, voskovky, olejové pastely, sadu barevných fixů, 1 slabý a 1 silný centrofix, lepidlo, slabé i silné štětce, igelit na lavici, kelímek na vodu, tričko, košili nebo zástěrku, hadřík. Pomůcky nemusí být nové, doplňte jen to, co chybí.

Penál: 2 pera, tužka č. 2, 3, pastelky, nůžky, fix na tabulku, lepidlo v tyčince, krátké pravítko.

Do tašky si přibalte stírací tabulku. Pokud je ještě v pořádku, stačí ta z 1. třídy:-).

Užijte si krásně poslední prázdninové dny!

Už se na Vás moc těším!

Ahoj, vaše paní učitelka Martina.