I. A

Třídní učitelka Mgr. Martina Růžičková

Dobrý den, vítám Vás na stránkách třídy I. A!

ROZVRH HODIN - školní rok 2018 / 2019

7.40-8.25 8.35-9.20 9.35-10.20 10.30-11.15 11.25-12.10 12. 30 - 13.15 13.15 - 14.00
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
pondělí Hv Čj M TV
úterý M ČJ PRV ČJ
středa ČJ M VV ČJ
čtvrtek ČJ PRV ČJ TV
pátek ČJ M VV ČJ

Muzicírování s panem Hrabětem

4. 10. nás navštívil se svým hudebním pořadem pan Hrabě, který nám představil několik elektronických nástrojů. Dokonce nechal některé z nás, aby vyzkoušeli, jak by jim takové muzicírování šlo. Jsme šikulové, hraní nám šlo bezvadně a zpívání ještě lépe.

Pohádkový park

27. 9. nás deváťáci naší školy pozvali do Pohádkového parku. Děti byly rozděleny do dvojic, které plnily mnoho rozmanitých úkolů. Od pohádkových postav pak dostaly dukátky, za které si mohly v pohádkovém obchůdku koupit nějakou odměnu. Počasí nám přálo, deváťáci měli vše bezvadně připraveno, dětem se úkoly líbily, zkrátka užili jsme si krásný podzimní den!

Foto si prohlédněte zde.

Všechny rodiče zvu na první třídní schůzku, která se koná v úterý 11. 9. v 15.30 v naší třídě.

První školní týden

V pondělí 3. 9. byli všichni prvňáčci přivítáni na radnici, pak jsme se přesunuli do školních tříd, a už nám to začalo!

Musím všechny děti i rodiče pochválit především za to, že zvládli samostatné převlékání v šatnách. My jsme se snažili především pracovat v tichosti, což je pro některé upovídané pusy dost obtížná věc. Celý týden jsme hráli seznamovací hry. Navštívili jsme v kanceláři pana ředitele, paní zástupkyni i paní sekretářku, prohlédli jsme si třídy prvního stupně i školní kuchyňku. Nakreslili jsme krásné čarodějnice i perníkovou chaloupku. Začali jsme pracovat v pracovních sešitech, počítali jsme do tří, poznávali jsme číslice, počítali a rovnali jsme céčka,... Taky už víme, která přestávka je svačinová, a kdy chodíme běhat do atria. Všichni si už nosí tác s obědem, prostě zvládli jsme první týden úplně na jedničku!

Foto si můžete prohlédnout ZDE.