III. A

Třídní učitelka Mgr. Kateřina Řídká

ROZVRH HODIN - školní rok 2017 / 2018

7.40-8.25 8.35-9.20 9.35-10.20 10.30-11.15 11.25-12.10 12.15-12.55 13.00-13.40 13.45-14.25
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
pondělí HV ČJ M ČTENÍ TV
úterý ČJ M Prv AJ   VV VV
středa ČJ Prv M AJ ČTENÍ
čtvrtek ČJ TV AJ M
pátek Prv ČJ M ČTENÍ

Prvouka - Jana Yildirim

Co nás čeká?

Třídní schůzka: V úterý 11.9. od 16 hodin ve třídě 3. A. Účast nutná kvůli informacím ohledně elektronické ŽK
a zavedení třídních účtů. Kdo by nemohl přijít, domluvíme si náhradní termín. Děkuji a těším se.
________________________________________________________________________
Pátek 7. září Turistika:
Začala škola a žáčkům nastala spousta povinností, takže jsme se za hezkého počasí vydali poznávat krásy našeho okolí. Jinak by nám z toho všeho" šla hlava kolem".

Pomůcky:
VV - vodovky, tempery, štětce - alespoň tři velikosti, olejové pastely, černý fix, kelímek na vodu, hadřík, ubrus na lavici,lepidlo, modelína a staré tričko či zástěra na převlečení. voskovky - vše v kufříku. Opět stačí pomůcky pouze doplnit, protože hodně věcí je funkčních.
TV: tepláky, tričko, mikina,sportovní obuv, malý míček, švihadlo - vše v látkovém sáčku.
Překontrolujte velikost švihadla, někdo už měl dost krátké.
Penál: pero,obyčejná tužka, rýsovací tužka, pastelky, nůžky, guma.
Dále budou děti opět potřebovat fix na stírací tabulku, přezůvky, ručník do třídy, dvě pravítka - z toho jeden trojúhelník s ryskou a také knížku Z deníku kocoura Modroočka - J. Koláře.
Postupně bude potřeba obalit sešity, pracovní sešity a učebnice.
Podrobnosti probereme na třídní schůzce.

.....................................................................................................................................................................................................................................