VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY IV. B

středa
čtvrtek
pátek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZDRAVÍM VŠECHNY SVÉ ŽÁČKY I RODIČE PO SLUNNÝCH PRÁZDNINÁCH

RODIČŮM:

Úvodem bych ráda poděkovala za krásné květiny a dárečky na konci školního roku a již  se na Vás všechny moc těším.

Doufám, že jste alespoň trochu odpočívali a načerpali potřebné síly k dalšímu ,,boji".

S dětmi se uvidíme v pondělí 3. 9. pouze jednu vyučovací hodinu, propustím je tedy v 8.25 hod.. Děti si přinesou pouze přezůvky.

Celý 1. týden budeme učit do 11.15hod., následující týden dle rozvrhu.

Na viděnou na třídní schůzce v úterý 11. 9. 2017 od 16.00 hod. v naší třídě III. B

(1. patro, dále vlevo a na konec chodby).

TŘEŤÁČKŮM:

Milí třeťáčci, těším se na pondělí a moc děkuji za poslané pohledy. Nezapomeňte jít včas večer do postýlek, abyste nezaspali hned první den nového školního roku.

V pondělí si přineste pouze bačkory.

Do pátku si potom postupně donesete ručník, kufřík na VV, látkový pytlík s úborem na TV a kdo chce, přinese si polštářek.

Připrav si následující pomůcky :

VV

Obsah kufříku zůstává stejný

( vodovky, olejové křídy, modelína, silný černý fix, štětce, kelímek na vodu, igelit na lavici, hadřík, lepidlo, zástěra nebo staré triko dle uvážení)

TV

Na TV cvičební úbor a opět švihadlo s míčem.

Ostatní pomůcky:

Penál: pero (může být i gumovací), 2 obyčejné tužky, pastelky, guma, malé pravítko

Nůžky, lepidlo, fixy a nově 2 zvýrazňovače si dáme do košíčků v lavici.

Opět budeme potřebovat mazací tabulku, fix, hadřík, pravítko - nejlépe trojúhelník s ryskou, desky na učení.

Vše ostatní si řekneme ve škole.

Užijte si poslední dny volna!

Vaše paní učitelka Blanka