VII. B

třídní učitelka:  Mgr. Lenka Tichá

ROZVRH HODIN 2019 / 20

7:40 - 8:25 8:35 - 9:20 9:35 - 10:20 10:30 - 11:15 11:25 - 12:10 12:15 - 12:55 13:00 - 13:40 13:45 - 14:25
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
pondělí Vkz M D Vv Vv F

úterý

Čj Nj Z Hv Aj   Tv - d.
Čp/INf - ch.
Tv - d.
Čp/INf - ch.

středa

Čj Nj M F Tv - chl.
Čp/Inf - d.
Tv - chl.
Čp/Inf - d.

čtvrtek

Čj Aj M D Z

pátek

Aj M Čj Ov

6.11. máme program od Majáku 4. - 6. vyučovací hodinu

CO SE DĚJE VE TŘÍDĚ ...

OSLAVA NAROZENIN V ŘÍJNU

Ve čtvrtek 24.10. jsme oslavili narozeniny a svátky spolužáků a spolužaček ze srpna a října. Oslavenci si pro nás připravili program, hráli jsme židličky a další skvělé hry, také jsme si zazpívali. Nechybělo ani  občerstvení, které bylo vynikající. Všichni jsme si to užili a těšíme se na listopad. Děkujeme oslavencům za skvěle prožitou hodinu.

Ellie Pavlů

HALLOWEENSKÉ DÝNĚ

V pondělí 14.10. jsme dodělali dýně z keramiky. Nejdříve jsme vyrobili z hlíny tvar dýně a položili do pece. Další hodinu jsme glazurovali (barvili), zabralo nám to 6 hodin výtvarné výchovy. Všechny Halloweenské dýničky máme vystavené na parapetě třídních oknech. Moc se nám keramické hodiny líbili. Děkujeme paní Havlíkové, že nám tuto možnost umožnila.

Róza Mohelská a Kája Vítková

SHAKIRA V NAŠÍ TŘÍDĚ

V hodinách zeměpisu probíráme Afriku, tak jsme si připomněli MS ve fotbale písničkou od Shakiry Waka-waka a zkusili ji napodobit. Snaha se počítá a paráda je, že se nestydí před publikem vystoupit.

OSLAVA NAROZENIN V ZÁŘÍ

V pátek pro nás oslavenci přichystali třídu, abychom se cítili jako na párty a ta mohla hned v pondělí ráno vypuknout. Vaškovi U. a Terce jsme zaspívali a popřáli k narozeninám. Ádě, Róze, Máje, Matymu a Vaškům jsme dali dobroty k svátku. Z muffínů, které Róza s Májou upekly,  si Terka s Vaškem složili své jméno. Po malé katastrofě se špunty jsme oslavovali dál. Zjistili jsme, jak máme pevné rty a nebo mrštné jazyky při namotávání bonbónu na niti a pak už jsme se rozhýbali u židliček. Hodina rychle utekla, nestihli jsme všechny hry, tak si je užijeme jindy. Třeba hned v říjnu :)

DEN PRO ZDRAVÍ (26.9.2019)

Žáci druhého stupně se rozdělili do týmů a zkusili si po Českém Dubu hledat kontroly pomocí map na orientační běh. Venda Řídký a Radim Tesner z naší třídy byli členy týmů, kteří skončili na stupních vítězů. Díky kluci :)

PRVNÍ TÝDEN VE ŠKOLE

V prvním týdnu jsme si vyzdobili třídu. Když budou děti týden bez zápisu za zapomínání a kázeň, každé pondělí si navlečou korálek. Uvidíme v pololetí, kdo je největší vzorňák. V hodinách zeměpisu bojují o africké státy ve 4 skupinách. Která skupina dopadne v testu, úkolu, atd nejlépe, vybarví si stát. Zatím bojují jak lvi, první test celá třída za 1 podtržená. Okolo fotek jsme si namalovali oblíbené věci a nadepsali svým jménem kameny, které slouží, když potřebujeme náhodně někoho vylosovat.