archiv 2016/17

Jarní prázdniny

Jaro už klepe na dvěře, v týdnu od 20. února do 24. února 2017 máme jarní prázdniny. Užijet si volno, odpocívejte ať načerpáte mnoho sil do další práce. :)
 
 

Vaříme

V pracovních činnostech se učíme o pěstování různých druhů zeleniny. Vyzkoušeli jsme si, jak zábavné  a chutné může být servírování zeleniny trochu netradičním způsobem. S pomocí nápadů na internetu, kuchařek, i vlastních nápadů vznikly tyto chutné svačinky. Foto zde.
 

 

Předvánoční nocování

V předvánočním týdnu z pondělka na úterý jsme se v odpoledních hodinách sešli, abychom spolu prožili předvánoční čas. Třída se nám stala noclehárnou, vzydobili jsme tělocvičnu na úterní Vánoční show, v kuchyňce kluci - Toni a Vláďa uvařili hromadu těstovin s různými omáčkami. Rozdali jsme si dárky, zpívalo se u karaoke, až mnozí přišli o hlas. :) 
Děkujeme paní Müllerové za skvělou pizzu, jen se po ní zaprášilo. Foto zde
 

 

Preventivní programy - MAJÁK

V listopadu a prosinci se naše třída zúčastnila preventivních programů na téma Dospívání a Prevence návykových látek - kouření. Ve dvouhodinových blocích nás Honza z o.s. Maják v Liberci zapojil do několika zajímavých aktivit. Foto zde

 

Harmonizační pobyt v penzionu na Horce

 Pod vedením etopeda Petra Šolce a p. uč. Kotíkové jsme se blíže poznali  nové tváře v kolektivu i sami sebe. Foto zde.

 

V úterý 13. 9. 2016 se od 16 hodin konají třídní schůzky SRPDŠ. Jste všichni zváni. Třídu najdete v zeleném patře, od schodů vpravo na konci chodby.