Národní plán doučování

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Je primárně určen pro žáky ohrožené školním neúspěchem a v extrémním případě vypadnutím ze vzdělávání. Tyto žáky určuje škola podle zadaného kritéria - vážné zhoršení výsledků vzdělávání.

Na naší škole v rámci národního plánu doučování již doučovací kroužky probíhají. Doučování vedou naši učitelé, asistenti pedagoga, učitelé v důchodu nebo studenti vysokých škol. Více informací můžete nalézt ZDE.

Mgr. Jan Goll (ředitel školy)

Zapojení do charity

Naše škola se pravidelně účastní charitativních sbírek, jako je Český den proti rakovině a Tříkrálová sbírka, jejíž výtěžek zasíláme libereckému Centru Lira.