IV. B

Státní svátky a prázdniny 2023/24

Vítám vás ve 4. třídě!

1. školní týden

Pondělí 4. 9. 2023 - 1. školní den - sejdeme se v naší třídě a to pouze na 1. vyučovací hodinu - konec v 8.25 - s sebou bačkory a úsměv na tváři (i ti, co se do školy netěší :-) )

Úterý 5. 9. - 4 vyučovací hodiny - konec v 11.15 - třídnické záležitosti

Od středy do pátku - vyučování podle rozvrhu

Pomůcky do 4. třídy:

Vv -tempery, paleta na míchání barev, anilinové vodové barvy (jsou sytější než obyčejné vodovky), kelímek, štětce alespoň 3 ks - různé tloušťky, voskovky, suché pastely, fixy, slabý a silný černý fix, modelína, hadřík, kvalitní nůžky, lepidlo v tyčince, zástěra či staré tričko na převlečení, igelit na lavici.

Tv - tepláky /kraťasy, legíny), triko, cvičky nebo tenisky (se světlou podrážkou), malý míček, švihadlo (je i možno půjčit školní). Prosím, vše radši podepsat. Úbor uložit do látkového pytlíku nebo tašky, ne do igelitové tašky. Na začátku šk. roku budeme chodit ven, tak, prosím, přibalit mikinu a sportovní obuv na venkovní aktivity.

Penál - 2x pero, pastelky, obyčejné tužky č. 2 a 3, guma, malé pravítko, (ořezávátko).

Geometrie - 1 trojúhelník s ryskou, 1 rovné pravítko, funkční kružítko (+náhradní tuha), ořezaná tužka č. 3

Do košíčku pod lavici - nůžky, 2x fix na mazací tabulku, hadřík, tyčinkové lepidlo a mazací tabulku.

Polštářek na sezení - na ranní kruhy, skupinové práce, relax o přestávkách.