III. B

Třídní učitelka: Mgr. Helena Knoblochová

Asistentka pedagoga: Zdena Třešňáková

S humorem jde všechno lépe...

Už se na vás moc těším, moji milí třeťáci :-)

Státní svátky a prázdniny - 2022 / 2023

Naše dění ve třídě:

1. 9. 2022 - Hola, hola, škola volá! Sejdeme se v naší třídě na 1. vyučovací hodinu, aby toho na nás nebylo první školní den moc. S sebou stačí bačkory a dobrou náladu.

2. 9. 2022 - Budeme spolu 4 vyučovací hodiny. Konec v 11. 15. S sebou můžeš vzít fotky, pohledy, razítka, deníčky, vstupenky, suvenýry a jiné poklady, které jsi nasbíral přes prázdniny. Kdo nic nesbíral, tak bude o to víc vyprávět :-)

Odpolední vyučování začíná ve 12.30 a končí ve 14.00.

Pomůcky do 3. třídy: 

Vv - tempery, paleta na míchání barev, anilinové vodové barvy (jsou sytější než obyčejné vodovky), kelímek, štětce alespoň 3 ks - různé tloušťky, voskovky, suché pastely, fixy, slabý a silný černý fix, modelína, hadřík, kvalitní nůžky, lepidlo v tyčince, zástěra či staré tričko na převlečení, igelit na lavici). 

Tv - tepláky /kraťasy, legíny), triko, cvičky nebo tenisky (se světlou podrážkou), malý míček, švihadlo (je i možno půjčit školní). Prosím, vše radši podepsat. Úbor uložit do látkového pytlíku nebo tašky, ne do igelitové tašky. Na začátku šk. roku budeme chodit ven, tak, prosím, přibalit mikinu a sportovní obuv na venkovní aktivity. Také nás letos čeká pokračování plaveckého výcviku. Lekce začnou pravděpodobně opět v prosinci. Bližší info později. 

Penál - 2x pero, pastelky, obyčejné tužky č. 2 a 3, guma, malé pravítko, (ořezávátko).

Do košíčku pod lavici - nůžky, 2x fix na mazací tabulku, hadřík, tyčinkové lepidlo a mazací tabulku.

Kdo chce, může si donést svůj polštářek na sezení na zemi.