III. A

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Řídká

Asistent pedagoga: Iva Dušková

Odpolední vyučování na 1. stupni začíná ve 12: 30 a končí ve 14: 10 hod.

naše fotogalerie 3. třída

3. třída 2. pololetí

Státní svátky a prázdniny  2023 / 2024

Co nás čeká?

Od 5. 3. 2024: začínají Praxe studentů TU v Liberci

15. 3. poslední plavání - Mokré vysvědčení

19.3. úterý: Výpravy za myslivostí

27. 3. Den podle Amose - vyučují u nás žáci 9. ročníku

28. 3. - 1. 4. Velikonoční prázdniny a státní svátek

Úterý 16. 4. třídní schůzky od 16 hodin

Pomůcky do 3. ročníku:

VV - kufřík a v něm tempery, vodovky, ploché i kulaté štětce různých rozměrů, paleta na míchání barev, slabý a silný černý fix, modelínu, olejové pastely Gioconda, modelína, voskovky, nůžky, lepidlo v tyčince, kelímek, ubrus na lavici, hadřík, tričko či zástěru na převlečení, vše podepsané. Využijte funkční pomůcky z loňského roku. Nejlepší značky KOH- I- NOOR, Faber castle, Maped, Centropen.

TV -látkový sáček a v něm tepláky, triko, sportovní obuv, malý míček, švihadlo. Všechny pomůcky také podepsané.

aktovka, penál - dvě obyčejné tužky, nejlépe jednu rýsovací pentilku nebo - označení F, H    (č. 3) a jednu střední HB (č. 2), 2 x pero - jedno minimálně inkoustové klasické ( máme z 1. ročníku), pastelky, malé pravítko, zvýrazňovač, gumu

lavice - lepidlo v tyčince, nůžky, tabulka, fix na tabulku, dvě pravítka - jedno trojúhelník s černou ryskou a druhé rovné 30 cm

přezůvky do školy a případně také převlečení a přezůvky do ŠD

obaly na sešity a učebnice upřesním v 1. školním týdnu, také shánějte knihu Z deníku Kocoura Modroočka - J. Kolář, nakl. Albatros.

Tel. ŠD - 481 120 307, 736 754 616

jídelna481 120 560  vedoucí M. Beranová, objednávka strava.cz