VI. B

Třídní učitel: Mgr. Ivana Kotíková

AKTUALITY:


PRAVIDLA TŘÍDY

V prvních dnech měsíce září jsme pracovali na pravidlech třídy, aby nám bylo společně hezky. Děti to dokázaly v klidu a v pohodě a teď už zbývá si o své vztahy jen pěkně pečovat:)HARMONIZAČNÍ POBYT NA HORCE

V pondělí 11. září jsme se vydali na Horku v Hořeních Pasekách, kde jsme společně s etopedem Petrem Šolcem pracovali na vztazích v naší nově vzniklé třídě. Užili jsme si spoustu zábavy a vzájemně se trochu lépe poznali. Děti se propojovaly podle společného, potkávaly se v galerii, pracovaly v nově narozených týmech a předvedly také řadu krásných sportovních výkonů. Večer si užily překvapení, která pro sebe vzájemně nachystaly. Začaly holky se svou noční bojovkou a zakončili kluci v poklidu klubovny:) V úterý jsme po líbezném probuzení našimi spolužáky, vyrazili každý podle chuti do jedné ze 2 rozcviček - protahovací, či fotbalové. Po dobré snídani a závěrečném úklidu jsme si rozdali hezké dopisy a za překrásného počasí vyrazili zpět do Českého Dubu. Naše zážitky jsme zpracovali do videa, které pokud máš chuť , shlédni v níže uvedeném odkaze.  

      

SPORTOVNÍ DEN - RAGBY

Ve středu 27. září uspořádali naši tělocvikáři na fotbalovém hřišti v Českém Dubě velmi hezkou akci, za což jim tímto velmi děkujeme:) Jednalo se o bezkontaktní:) formu ragby, kde si žáci mohli vyzkoušet, jak dobře fungují v rámci specifik a pravidel tohoto zajímavého sportu ve svém třídním týmu. Šesťáci se tohoto zhostili na jedničku:) Přestože byli nejmladšími účastníky, prokázali bojového ducha, dobrou morálku, někteří také  obrovskou rychlost a ostré lokty:). Smíšenému týmu se dokonce podařilo získat třetí místo a nechybělo mnoho a probojovali by se až do samotného finále. Ani holčičí tým se nenechal zahanbit a přestože neměl právě šťastný los, vydržel až do samotného konce. Celé dopoledne provázelo nádherné podzimní počasí, což někdo bohužel odnesl i úžehem. Zábavné chvíle jsme si také užili při přípravě a samotné prezentaci bojového tance - Haky. Těšíme se na další podobné zážitky:)


NÁVŠTĚVA MUZEA

V pátek 3. listopadu navštívily děti v rámci VKZ muzeum v Českém Dubu, kde shlédly výstavu - Českodubští legionáři mezi světovými válkami. 


                                                           NAŠE FOTOGALERIE


                                                           VIDEO - HARMONIZÁK


Státní svátky a prázdniny  2023 / 2024