VI. C

Třídní učitelka: Mgr. Radmila Jánošíková

Státní svátky a prázdniny 2022 / 2023

16. 11.  2022 Recitační soutěž

Dne 16. listopadu 2022 proběhla na naší škole recitační soutěž. Zúčastnilo se jí celkem 15 žáků II. stupně. Dva žáci z naší třídy se umístili na stupních vítězů. Tímto jim gratulujeme a všem účastníkům děkujeme.


22. 9. 2022 Jak válčili husité 

Žáci naší školy měli možnost zhlédnout divadelní představení skupiny historického šermu vztahující se k historické éře husitství. Populárně naučnou formou tak měli možnost seznámit se s dobovými zbraněmi i způsoby oblékání.

17. - 18. 10. 2022    Harmonizační kurz

V polovině října žáci 6. tříd absolvovali dvoudenní Harmonizační kurz, jehož cílem bylo stmelit kolektiv, sblížit se více s novým třídním učitelem  a odhalit případná rizika chování v rámci třídní skupiny. Děti se měly možnost zábavnou formou více poznat a uvědomit si priority důležité pro dobré vztahy ve třídě.