Dopravní výchova
23.06.2026
Dne 22. 6. 2026 úspěšně složili žáci 4. tříd ZŠ Český Dub závěrečné zkoušky z dopravní výchovy a získali Průkaz cyklisty. Všichni žáci prokázali výborné znalosti a připravenost v jízdě zručnosti. Ceníme si jejich celoroční snahy a přístupu. Zároveň chceme poděkovat paní Denise Jandusové za ochotu a pomoc při realizaci dopravních zkoušek. Naše velké poděkování patří též sponzorům paní Haně Želechovské z restaurace ve Všelibicích, panu Karlu Schránilovi a Libereckému kraji za finanční podporu z dotačního fondu z oblasti dopravy, z kterého budou uhrazeny nové pohybové prostředky do vozového parku. Všem dětem přejeme bezpečnou jízdu bez nehod.
Tř. uč. Jitka Pacltová a Dáša Honová
